SmileCam:

Start

Transmisje on-line

Realizujemy i wdrażamy transmisje Internetowe do sieci www i mobilnej sieci komórkowej WAP, wideokonferencje, wideoczaty oraz dystrybuujemy wielopunktowe telemosty takich firm jak Polycom.

Oferujemy "wirtualne studia" Internetowej TV w których przekaz od zleceniodawcy oparty jest jedynie o kamery IP lub wybrane modele telefonów komórkowych, smartfony, PDA, MDA oraz powierzone droga elektroniczną materiały multimedialne, emitowane przemiennie w określonych czasowych ramach programowych, co pozwala tym samym nadawać przez sieć www i WAP przygotowany wcześniej program oraz przekaz na żywo.

Przygotowujemy i archiwizujemy webcasty i mobicasty z transmisji oraz materiały promocyjne i reklamowe do edycji w stronach Internetowych i telefonach komórkowych oraz realizujemy profesjonalny hosting kamer IP na zewnętrznych dedykowanych serwerach multimediów strumeniowych oraz zdalną archiwizację emitowanego przez kamery IP obrazu i dźwięku.

Realizowane przekazy oparte mogą być o wiele źródeł obrazu i dźwięku, emisję plansz, zdjęć, prezentacji, logotypów, obrazu w obrazie (PIP) i dokumentów, zmienianych/miksowanych przez operatora transmisji.

Emitowany dźwięk realizowany jest w jakości Hi-Fi. Przekaz obrazu może być realizowany w panoramicznej rozdzielczości 16:9. Na specjalne życzenie, transmisje mogą być realizowane w jakości HDV (High Definition Video).

Transmisje internetowe dla telefonów komórkowych (internetowe radio i telewizja mobilna) są realizowane w jakości telewizji cyfrowej i mogą być nadawane z jednego punktu (studia) na jednym lub wielu kanałach równocześnie.

Na specjalne życzenie zleceniodawcy, każda transmisja do sieci Internet może zostać poprzedzona akcją informacyjno-promocyjną w największych krajowych, europejskich i światowych tematycznych portalach Internetowych oraz w dedykowanych serwisach multimedialnych, dając tym samym zleceniodawcy możliwość promocji i reklamy na niespotykaną dotychczas skalę oraz w bardzo szybki, prosty i ekonomiczny sposób, dotarcie do docelowych grup konsumenckich.

Posiadamy dostęp do infrastruktury umożliwiającej dystrybucję treści multimedialnych do sieci Internet z dowolnego, będącego w zasięgu sieci telefonii mobilnej miejsca na świecie i strumieniowy dostęp do emitowanej treści przez nieograniczoną liczbę odbiorców jednocześnie.

Nasze tematyczne programy dostępne w jednej z sieci Internetowej Telewizji P2P gromadzą przed ekranami monitorów niemal 1 mln Internautów miesięcznie.

Dysponujemy salami do przeprowadzania wideokonferencji i wideoczatów w 16 największych miastach naszego kraju oraz komfortową salą w centrum Lublina na 120 osób z miejscami parkingowymi i zapleczem kateringowo-socjalnym.

 

Więcej szczegółów...